Sinu unistus, meie teostus

Kes on A-Viimistluse?

Kas otsid kedagi, kes suudaks su kodule anda juurde ilu ja keskkonnasõbralikkust? Sel juhul oled sattunud õigesse kohta.

A-Viimistluse asutas 2006. aastal Anvar Valge.
Olenemata sellest, kas otsite luksuslikku krohviviimistlust või elegantset naturaalset värvikihti, on Anvari teadmised ja kogemused teie visiooni ellu viimiseks heaks valikuks.
A-Viimistluse on spetsialiseerunud looduslike värvide ja krohvide kasutamisele interjöörides, luues luksusliku ja elegantse viimistluse, mis on ühtlasi ka keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Kui oled valmis kujundama oma kodu kauniks, jätkusuutlikuks ja tervislikuks eluruumiks, võta A-Viimistlusega ühendust!

Visioon

Me töötame selle nimel, et looduslikkus ja looduslähedus jõuaks tagasi inimeste sekka ja kasvaks tuntus ning usaldus meie kaugete esivanemate ammuhinnatud ehitusmaterjalide – savi- ja lubikrohvi osas.

Kasutame enda töös võimalusel ainult puhtaid looduslikke materjale, mida saame kauaaegse koostööpartneri – Saviukumaja OÜ käest. Saviukumaja on ettevõtte, mille juured ulatuvad enam kui kolme põlvkonda. Nende pidev soov täieneda ja ajaga kaasas käia, on aidanud neil arendada välja kõrgkvaliteetsed looduslikud ehitussegud, mis sobivad kasutamiseks ideaalselt ka tänapäevasesse modernsesse interjööri.

Seetõttu ei ole looduslike ehitussegude kasutamine tänapäeval samm tagasi minevikku. See on hoopis teadlik valik, kus meie esivanemate teadmised ja loodus on kombineeritud tänapäevaste standardite ja sisekujundus trendidega saavutades kaasaegse, kuid samal ajal ka tervislikku ja allergiavaba sisekliima meie kodudes.

Meie suurim väärtus on rahulolev klient!
Seetõttu oleme paindlikud, arvestame Sinu soovidega ja tagame õigeaegse teenuse osutamise!

Võta meiega ühendust

Leiame su olulistele küsimustele vastused.

Sinu kõnele või e-kirjale vastab

Anvar Valge