KES ME OLEME?

MEIE VISIOON

Oleme väikeettevõtte, kes alustas oma teekonda 2006 aastal. Oleme tänaseks selle 15 aasta jooksul kogutud teadmiste ja oskustega moodustanud toimiva professionaalse meeskonna. Meie põhitegevusalaks on looduslike materjalidega siseviimistlustööd. Me oleme kogunud tuntust ning pälvinud klientide usalduse just looduslike materjalide oskusliku kasutamise ja teadmiste poolest.

Me töötame selle nimel, et looduslikkus ja looduslähedus jõuaks tagasi inimeste sekka ja kasvaks tuntus ning usaldus meie kaugete esivanemate ammuhinnatud ehitusmaterjalide - savi- ja lubikrohvi osas. Kasutame enda töös võimalusel ainult puhtaid looduslikke materjale, mida saame kauaaegse koostööpartneri - Saviukumaja OÜ käest. Saviukumaja on ettevõtte, mille juured ulatuvad enam kui kolme põlvkonda.

Nende pidev soov täieneda ja ajaga kaasas käia, on aidanud neil arendada välja kõrgkvaliteetsed looduslikud ehitussegud, mis sobivad kasutamiseks ideaalselt ka tänapäevasesse moodsasse interjööri. Seetõttu ei ole looduslike ehitussegude kasutamine tänapäeval samm tagasi minevikku. See on hoopis teadlik valik, kus meie esivanemate teadmised ja loodus on kombineeritud tänapäevaste standardite ja sisekujundus trendidega saavutades kaasaegse, kuid samal ajal ka tervislikku ja allergiavaba sisekliima meie kodudes.

KUIDAS NÄEB VÄLJA KOOSTÖÖ MEIEGA?

Meie suurim väärtus on rahulolev klient! Seetõttu oleme paindlikud, arvestame Sinu soovidega ja tagame õigeaegse teenuse osutamise!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kirjuta või helista meile, et saaksime koos sinu olulistele küsimustele vastused leida.
118884323_2776934559236649_4122117719042797348_o
+(372) 51 32952

Sinu kõnele või e-kirjale vastab

ANVAR VALGE