Savikrohv

Savikrohv on looduslik materjal, mis sobib kasutamiseks nii ajaloolisse kui kaasaegsesse interjööri.

Tegemist on sooja salvestava, niiskust siduva, antistaatilise, tulekindla ka allergikutele sobiva viimistlusmaterjaliga, mille aluspindadeks sobivad erinevad puit - ja kivipinnad. Savikrohviga saab katta ka ümaraid vorme, näiteks ahjud ja lesod . Savikrohvi aluskrohv kaetakse vastavalt tellija soovile värvilise või dekoratiivse (orgaanikat nagu järvekarbid, taimed, põhk, sisaldava ) savi- peenviimistluskrohviga.

Põneva ja uudse tekstuuriga looduslikke savi- peenviimistluskrohve on võimalik kanda erinevatele krohvipindadele, korkplaadile, kipsplaadile jne.

Tehtud tööd Savikrohvi toonikaart

Lubikrohv

Lubikrohv on traditsiooniline looduslik viimistlusmaterjal, mida on ehituses kasutatud aastasadu.

Lubikrohv sobib tänu hallitusseente teket pärssivale kõrgele PH tasemele ideaalselt ka niisketesse ruumidesse. Vähesel määral talub lubikrohv aluspinna liikumist, paigaldusel tuuletõmmet ja otsest päikest.
Parema tulemuse tagamiseks kaetakse pinnad mitmekordse krohvikihiga. Krohvi ülevärvimiseks sobivad looduslikud lubi või kaseiinvärvid.

Lubikrohviga teostatud tööd

Tadelakt

Tadelakt on Maroko Marrakeshi piirkonnast pärinev looduslik kuumakindel krohvisegu veekindlate pindade viimistlemiseks.

Tadelaktiga saab katta kumeraid ja nõgusaid pindu. Need krohvisegud on hea rikkaliku värvivalikuga alternatiiv keraamilistele plaatidele.

Tadelaktida kaetud pinnad Tadelakti toonikaart

Lubi-stucco ja marmoriino

 

Lubi-stucco lustro on Itaalia päritolu marmorit imiteeriv krohvimistehnika vetthülgavate ja kuumakindlate pindade viimistlemiseks.

Tehtud tööd Stucco toonikaart Marmorino toonikaart

Looduslikud värvid & lasuurid

Kasutame põhiliselt savi-, lubi-, kaseiinvärve ja lasuure.

Kaseiinvärve kasutati vanasti losside, kirikute ja elamute siseviimistluses. Kaseiinvärve võib toonida erinevate looduslike muldadega, värvida saab nii savi-kui lubikrohvitud aluspindu.
Kaseiinvärvi kasutame ka trafarettmaalingutes.

Lasuuridest kasutame põhiliselt kaseiinlasuuri, mis paigaldatakse mitmes kihis, mistõttu jäävad kihid läbi kumama, rõhutades aluspinna ilu.

Tehtud tööd Savivärvi toonikaart Lubivärvi toonikaart

Sisekujunduselemendid

Loome unikaalseid ja omanäolisi sisustuselemente. Loome vormid vastavalt Teie soovile ja ettekujutlusele ning viimistleme need Teie poolt soovitud materjalidega.

Tehtud tööd

Trafarettmaalingud savikrohviga

Juba ürgajal kaunistasid inimesed oma kodu koopamaalingutega. Tänapäeval jätkavad seda traditsiooni trafarett- või seinamaalingud, millega saab anda ruumile omanäolisi ja uudseid eri stiile või ajastuid järgivaid aktsente. Trafarettmaalinguid saab teha nii savi- kui ka lubikrohvitud aluspindadele. Võimalikud on näiteks reljeefsed või kolmemõõtmelised (3D) lahendused, sondaaži kasutamine seintel või laes.

Tehtud tööd

Trepikodade remont

Teostame trepikodade remonti välisuksest viimase korruseni. Selleks kasutame vastupidavaid ja pestavaid viimistlusmaterjale.

Tehtud tööd

Koolitused, töötoad ja konsultatsioonid

Korraldame meeleolukaid koolitusi, töötubasid ning vajadusel anname konsultatsiooni.

Toimunud töötoad