Savikrohv


Savikrohv on looduslik materjal, mis sobib kasutamiseks nii ajaloolisse kui kaasaegsesse interjööri.

Tegemist on sooja salvestava, niiskust siduva, antistaatilise, tulekindla ka allergikutele sobiva viimistlusmaterjaliga, mille aluspindadeks sobivad erinevad puit - ja kivipinnad. Savikrohviga saab katta ka ümaraid vorme, näiteks ahjud ja lesod . Savikrohvi aluskrohv kaetakse vastavalt tellija soovile värvilise või dekoratiivse (orgaanikat nagu järvekarbid, taimed, põhk, sisaldava ) savi- peenviimistluskrohviga. Põneva ja uudse tekstuuriga looduslikke savi- peenviimistluskrohve on võimalik kanda erinevatele krohvipindadele, korkplaadile, kipsplaadile jne.


Savikrohviga kaetud pinnad

Lubikrohv


Lubikrohv on traditsiooniline looduslik viimistlusmaterjal, mida on ehituses kasutatud aastasadu.

Lubikrohv sobib tänu hallitusseente teket pärssivale kõrgele PH tasemele ideaalselt ka niisketesse ruumidesse. Vähesel määral talub lubikrohv aluspinna liikumist, paigaldusel tuuletõmmet ja otsest päikest. Parema tulemuse tagamiseks kaetakse pinnad mitmekordse krohvikihiga. Krohvi ülevärvimiseks sobivad looduslikud lubi või kaseiinvärvid.


Lubikrohviga teostatud tööd

Tadelakt & Gekolakt


Tadelakt on Maroko Marrakeshi piirkonnast pärinev looduslik kuumakindel krohvisegu veekindlate pindade viimistlemiseks.

Gekolakt on tadelaktiga sarnanev piirkondlikest looduslikest materjalidest valmistatud krohvisegu. Nii tadelakti kui gekolaktiga saab katta kumeraid ja nõgusaid pindu. Need krohvisegud on hea rikkaliku värvivalikuga alternatiiv keraamilistele plaatidele.


Tadelakti & Gekolaktiga kaetud pinnad

Stucco-lustro


Stucco-lustro on Itaalia päritolu marmorit imiteeriv krohvimistehnika vetthülgavate ja kuumakindlate pindade viimistlemiseks.


Tehtud tööd

Looduslikud värvid & lasuurid


Kasutame põhiliselt savi-, lubi-, kaseiinvärve ja lasuure. Kaseiinvärve kasutati vanasti losside, kirikute ja elamute siseviimistluses. Kaseiinvärve võib toonida erinevate looduslike muldadega, värvida saab nii savi-kui lubikrohvitud aluspindu. Kaseiinvärvi kasutame ka trafarettmaalingutes. Lasuuridest kasutame põhiliselt kaseiinlasuuri, mis paigaldatakse mitmes kihis, mistõttu jäävad kihid läbi kumama, rõhutades aluspinna ilu.


Sisekujunduselemendid


Loome unikaalseid ja omanäolisi sisustuselemente. Loome vormid vastavalt Teie soovile ja ettekujutlusele ning viimistleme need Teie poolt soovitud materjalidega.


Tehtud tööd

Trafarettmaalingud


Juba ürgajal kaunistasid inimesed oma kodu koopamaalingutega. Tänapäeval jätkavad seda traditsiooni trafarett- või seinamaalingud, millega saab anda ruumile omanäolisi ja uudseid eri stiile või ajastuid järgivaid aktsente. Trafarettmaalinguid võib teha nii krohvitud kui värvitud aluspinnale. Võimalikud on näiteks reljeefsed või kolmemõõtmelised (3D) lahendused, sondaaži kasutamine seintel või laes.


Meie loodud trafarettmaalingud
 
 

Siseviimistlustööd


Anname sinu kodule uue elu.


Teostatud viimistlustööd

Trepikodade remont


Trepikoda on nagu hoone visiitkaart. Korras trepikoda on esmase mulje kujundajaks. Meie aitame luua ilu. Pakume parimat hinna ja kvaliteeti suhet, järelmaksuvõimalust ja pikka garantiid. Korrektse lõpptulemuse saavutamiseks kasutame keskkonnasõbralikke ja kvaliteetseid materjale. Tööd teostame kiirelt , peame kinni tähtaegadest, oleme kohusetundlikud oma töös ja arvestame klindi soovidega.


Tehtud tööd
 
 

Plaatimistööd


Meie professionaalsed meistrid paigaldavad plaate ülima täpsusega. Töö kvaliteet on garanteeritud.


Plaaditud pinnad