Savikrohvi paigaldus

Savikrohv on looduslik ja laialt levinud materjal, mis sobib kasutamiseks nii ajaloolisse kui kaasaegsesse interjööri.
Naturaalsel paljude erinevate värvitoonidega savikrohvil on võime reguleerida niiskustaset ruumis, mis aitab säilitada mugavat ja tervislikku elukeskkonda, parandades õhu kvaliteeti ning takistades hallituse teket.

Tegemist on tõeliselt populaarse viimistlusmaterjaliga, mis on soojust salvestav, niiskust siduv, antistaatiline, tulekindel ja sobib ideaalselt allergikutele.

Lubikrohvi paigaldus

Lubikrohv on traditsiooniline looduslik, kõva ja tugev viimistlusmaterjal, mis peab vastu ka sajandite ajaproovile.
Lubikrohvile omane valge värvus loob ruumi puhta ja esteetilise mulje ning sobib tänu hallitusseente teket pärssivale kõrgele PH tasemele ideaalselt ka niisketesse ruumidesse.

Naturaalsete savikrohvide ja erinevate pigmentidega on võimalik anda ka lubikrohvile kerge toonivarjund, et saavutada just meelepärane siseviimistlus.

Tadelakt

Tadelakt on esteetiliselt veetlev ning selle poleeritud viimistlus loob sileda ja läikiva pinna, mis on ühtaegu elegantne ja ainulaadne.

Eestis toodetud Tadelakti saab toonida laias valiku pigmentidega, alates pehmetest maatoonidest kuni julgete ja erksate toonideni, muutes selle mitmekülgseks valikuks erinevate disainistiilide jaoks. Lisaks saab Tadelaktiga katta kumeraid ja nõgusaid pindu ning sobib ka köetavate pindade viimistlemiseks.

Tadelakti üks peamisi eeliseid on selle veekindlus. See on ka väga vastupidav ja kauakestev materjal ja õige kasutamise korral võib see luua täiesti veekindla barjääri, mis sobib ideaalselt kasutamiseks duširuumides, kraanikaussides ja muudes märgades kohtades olles populaarseks alternatiiviks keraamilistele plaatidele.

Lubi stucco ja marmorino

Veneetsia krohvid on ajatud ja peened seinaviimistluslahendused, mis lisavad igale ruumile luksust ja rafineeritust.
Stucco ja Marmorino, tuntud kui Veneetsia krohvisegud, on sajandeid kasutatud Itaalia paleedes, villades ja avalikes hoonetes, mati või läikiva pinna saavutamiseks.

Stucco jätab viimistletud pinna sileda ja läikiva. Stucco viimistlus lisab seintele sära ja sügavust, sest meistri iga kelluliigutus loob pinnale unikaalse ja kolmemõõtmelise mustri.

Marmorino on populaarne oma sileda mativõi poolläikiva pinna poolest, mis loob ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Marmorino sobitub nii modernsesse interjööri kui ka vanade hoonete siseviimistluseks, sest seinapindadele on võimalik anda nii sile kui ka rustikaalne välimus.

Küttekollete viimistlemine

Iga küttekolle väärib kaunist ja silmailu pakkuvat viimistlust naturaalsete materjalidega.
Pliidid, kaminad, ahjud, lesod ja isegi korstnajalad on võimalik viimistleda just selliseks nagu süda ihkab.

Valikuid ja lahendusi on mitmeid.
Materjalideks eelistame kasutada ülaltoodud viimistlusi nagu savikrohv, lubirkohv, tadelakt ja erinevad veneetsia krohvid.

Sisekujunduselemendid

Loome unikaalseid ja omanäolisi sisustuselemente. Loome vormid vastavalt soovile ja ettekujutlusele ning viimistleme need Teie poolt soovitud materjalidega.

Võimalus on luua voolavaid vorme duširuumis, nagu vaheseinad, valamud ja pingid. Samuti on võimalik teha teistesse ruumidesse sobivaid seintest eemale ulatuvaid riiuleid, küünlaaluseid või lausa peegleid, mida kõiki kaunaistab looduslik viimistlus.

Trafarettmaalingud savikrohviga

Juba ürgajal kaunistasid inimesed oma kodu koopamaalingutega. Tänapäeval jätkavad seda traditsiooni trafarett- või seinamaalingud, millega saab anda ruumile omanäolisi ja uudseid eri stiile või ajastuid järgivaid aktsente.

Trafarettmaalinguid saab teha nii savi- kui ka lubikrohvitud aluspindadele.
Võimalikud on näiteks reljeefsed või kolmemõõtmelised (3D) lahendused.

Trepikodade remont

Teostame trepikodade remonti välisuksest viimase korruseni, milleks kasutame loodussõbralikke viimistlusmaterjale.
Räägi meile oma murest ning koostame koos plaani kuidas sinu trepikoja ilmet märkimisväärselt parandada.

Esmamulje on tähtis, sest iga trepikoda jutustab loo seal elavatest inimestest.

Koolitused, töötoad ja konsultatsioonid

Jagame oma teadmisi ka teistega.
Soovid osaleda koolitusel? Võta meiega ühendust!
Korraldame meeleolukaid koolitusi mitmetel teemadel ja viime läbi töötubasid.

Kui sul on küsimusi krohvitehnikate või soovid oma projektile kaasamõtlejat, siis võta meiega ühendust, et leppida kokku konsultatsioon.

Võta meiega ühendust

Leiame su olulistele küsimustele vastused.

Sinu kõnele või e-kirjale vastab

Anvar Valge